Kontaktpersoner i kommunene

Forsiden/Verktøy/Ungdata/Ung i Telemark/Kontaktpersoner i kommunene

Kontaktpersoner i kommunene

Bamble kommune
Odd Runar Aslaksen
Rådgiver skole
odd-runar.aslaksen@bamble.kommune.no

Bø kommune
Terje Kili
Kommunalsjef
terje.kili@bo.kommune.no

Kragerø kommune
Linda Kristiansen
Helsesøster/SLT-koordinator
linda.kristiansen@kragero.kommune.no

Drangedal kommune
Beate Rosland
Rektor Drangedal 10-årige skole
beate.rosland@drangedal.kommune.no

Fyresdal kommune
Annette Gustavsson
Sosiallærer
annette.gustavson@fyresdal.kommune.no

Hjartdal kommune
Stefan Langfors
Samfunnsutvikler
stefan.langfors@hjartdal.kommune.no

Kviteseid kommune
Ingunn Haugland
Kommunalsjef skole og barnehage
ingunn.haugland@kviteseid.kommune.no

Nissedal kommune
Anne Karin Grimstveit
Psykisk helsearbeider
anne.grimstveit@nissedal.kommune.no

Nome kommune
Janne Gunnerud Ljosåk
Ledende helsesøster – folkehelsekontakt barn og unge
Janne.ljosak@nome.kommune.no

Notodden kommune
Signe Hordvei
Folkehelsekoordinator
signe.hordvei@notodden.kommune.no

Porsgrunn kommune
Tollef Stensrud
Kommunalsjef
tollef.stensrud@porsgrunn.kommune.no

Sauherad kommune
Cecilie Stangeby
Kommunalsjef
cecilie.stangeby@sauherad.kommune.no

Seljord kommune
Roar Slinde
Sosiallærer Seljord ungdomsskule
Roar.slinde@seljord.kommune.no

Siljan kommune
Erika Kuraas Lindalen
Folkehelsekoordinator
erikakuraas.lindalen@siljan.kommune.no

Skien kommune
Frøydis Straume
SLT-koordinator
froydis.straume@skien.kommune.no

Tinn kommune
Vivian Mathisen
Ungdomsleder/SLT-koordinator
vivian.mathisen@tinn.kommune.no

Tokke kommune
Finn Arne Askje
Oppvekst- og kultursjef
finn.arne.askje@tokke.kommune.no

Vinje kommune
Anders Sandvik
Assisterende rådmann
anders.sandvik@vinje.kommune.no